Keyword Density Analyzer

Keyword Density, bir sayfadaki anahtar kelime yoğunluğunuzu göstermekte ve arama motorlarının, sayfanızın içeriğini anlamasına yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda keyword density, içerik oluştururken dikkate alınması gereken bir araçtır. Keyword density analyzer servisleri, bir web sitesi veya sayfasındaki anahtar kelime yoğunluğunu ölçmenize yarayan online servislerdir. Bu yazıda benim sıklıkla kullandığım keyword density analyzer servislerinden bahsedeceğim. Eminim bahsi geçen keyword density analyzer servisleri sizin de işinize yarayacak ve web sitenizin arama motorlarında daha iyi yer almasına yardımcı olacaktır. Arama motorları, indeksleme yaparken birçok algoritmayı göz önüne almaktadır ve keyword density de eskisi kadar olmasa da hala algoritmada yer alan bir etkendir.

SeoBook Keyword Density Analyzer: En başarılı keyword density analyzer  servisi çünkü sadece kelime bazlı değil kelime grubu bazlı keyword density sonuçlarını da getirmekte.

IWebTool Keyword Density: Keyword density sonuçlarını kelime grubu bazında yorumlayamasa da oldukça popüler diğer bir servis.

WebConfs Keyword Density Checker:Iwebtools gibi sadece tek keliemler için keyword density ölüçümü yapmakta. Sayfanızda yer alan anahtar kelimelerden yeni anahtar kelime alternatifleri de tavsiye edebilmekte.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Response
  1. Yusuf says:

    burda türkçe karakterler gözükmüyor, bunun bir çaresi yok mu?

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>