Online Reklam Ön İzleme Servisi

reklam onizleme servisi Online reklam ön izleme hizmeti birçok sitede verilen bir hizmet aslında ama genellikle hedef kitle sadece Google adsense reklamlarının ön izlemesi olmakta. Bu servis hem Google adsense, hem Yahoo Publisher Accounts hem de Chitika reklamlarının sayfanızda nasıl görüneceğini ön izleme yapmanıza ve servisleri karşılaştırmanıza imkan vermekte. Reklam ön izleme servislerinde aynı anda 2 servisin yayınlayacağı reklamları görüntüleyebiliyorsunuz. Ama benim en çok hoşuma giden özelliği ülke sınırlaması yaparak hangi ülkeden gelen ziyaretçilere, ne tür reklamların gösterileceğini izlemeye olanak vermesi oldu. Ülke filtresi ile ön izleme yapma imkanı, reklamları iyi değerlendirme şansı yakalatacaktır. Ara ara ziyaret ettiğim bu site sizin de sitenizdeki reklamların ön izlemelerini görmenize ve karar vermenize yardımcı olur umarım.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
One Response
  1. Böyle mükemmel konular paylaştığınızdan ötürü teşekkürlerimi sunarım

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>